Hizmetlerimiz

WEB TASARIM

Şirket olarak benimsediğimiz  ana görevimiz hızla gelişen internet ortamı üzerinde çalışan web çözümleri üretmek,bunları müşterilerimize minimum maliyet maksimum hizmet esası ile sunmaktır. Dünyada sunucu olarak çok büyük bir paya sahip olan LINUX sistemler üzerinde bunu gerçekleştirebilmemiz daha kolay olmaktadır.

Müşterilerimizin çağın gereksinimlerine uyumunda rehberlik etmek, problemlerini çözebilecek yazılımlar sunmak, işlerindeki verimlerini yazılımlarımız sayesinde artırmak , müşterilerimizi ihtiyaçları konusunda yönlendirebilmek firma olarak misyonumuzdur.

Proje Bazlı Yazılım Hizmetleri: Web tabanlı veya internete yönelik olarak ihtiyaç duyulan otomasyon iletişim yazılım yapılması.

E-ticaret sistemleri: Linux üzerinde MySQL veritabanı ile çalışan e-ticaret sistemleri kurulumu. İnternet  mağaza sistemi ve E- Pazar yeri sistemi.

Web İçerik Yönetim Sistemleri: Kurumsal web sitesi yönetimi. Bayi ve müşterilerden  sipariş alınabilir, İntranet de bilgiler personele açılabilir, birkaç dakika içerisinde yeni ürün ve web sayfaları eklenilebilir.
Portal Sistemleri: Vakıf, dernek gibi kurumlar için güncellenebilmesi kolay portal sistemler.
Kurumsal İnternet sunucuları kurulumu: İnternete bağlantı sırasında ihtiyaç duyulabilecek tüm servisler Linux ile kolaylıkla verilebilir. (DNS, Web, grup çalışması için gerekli tüm hizmetler, Windows95/98 ve NT ile bağlanabilirlik)

Web, proxy, ftp ve e-posta sunucu kurulumları: Yüksek performanslı ve aynı anda yüzlerce bağlantıya cevap verebilecek sunucu kurulumları.

Yüksek hızlı, çok kullanıcılı kurumsal faks kullanıcı çözümleri: Küçük ve orta işletmelerin faks ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla G:Fax tek sunucu üzerinde çalışan, Windows Word/Excel ile bütünleşik çalışan ve fax broadcasting (faks yayını) yapan bir üründür.

Güvenlik: ipchains, iptables ya da ticari güvenlik duvarı çözümleri.

Daha ayrıntılı bilgi için www.dizayn.net.tr adresinden yararlanabilirsiniz ve info@dizayn.net.tr ' a mail atabilirsiniz.